Escape From Tarkov Habertürk’ün HT Cumartesi Ekinde!

0
522

Herkese Merhabalar,

Gaming İstanbul 2018’de yapmış olduğumuz toplantılar sonucunda bildiğiniz üzere tanıtımlarımızı daha detaylı ve kitleleri yüksek platformlar üzerinden yapmak istediğimizi söylemiştik. İlker KARAŞ ile görüşmelerimizi de bu yönde yapmıştık. Bu sabah haberini aldık. Türkiye’nin en iyi kanal ve gazetelerinden biri olan Habertürk Gazetesinin HT Cumartesi ekinde Escape From Tarkov’u kaleme aldı. Mükemmel bir inceleme ile oyunun püf noktalarını bizlere aktardı. Escape From Tarkov ve BattleState Games tanıtımlarımıza böylelikle farklı boyut kazandırdık. Bundan dolayı Escape From Tarkov Türkiye olarak gururlu ve mutluyuz. Buradan da göstermiş olduğu ilgi ve alaka için İlker KARAŞ’ teşekkür ediyoruz!

Habere gitmek için : http://www.haberturk.com/fazla-detay-sabir-ve-realistk-kurgu-1879047-ekonomi

Peki İlker KARAŞ Kimdir ? İlker KARAŞ Habertürk Espor Köşe Yazarı ve aynı zamanda Karıkoca Gaming&Dijital Sporların sahibidir.
https://www.facebook.com/razorblades

Hello Escapers,

As a result of our meetings in GIST (Gaming İstanbul) 2018, we said we wanted to make our introductions more detailed and massive on platforms. We made our contacts with İlker KARAŞ in this direction. We got news this morning. Haberturk is one of the best televison channels and newspaper and İlker KARAŞ wrote a review about Escape From Tarkov and BattleState on Saturday at Haberturk’s. He gave us the details of the game with an excellent review. Escape From Tarkov and BattleState Games were thus introduced to different dimensions. Therefore, Escape From Tarkov Turkey as proud and happy! We would like to thank İlker KARAS for his interest!
Go to News : http://www.haberturk.com/fazla-detay-sabir-ve-realistk-kurgu-1879047-ekonomi

So Who is İlker KARAŞ ? İlker KARAŞ Haberturk Espor author, and at the same time the owner of the  KarıKoca Gaming & Digital Sports.
https://www.facebook.com/razorblades