Woods (Orman) Haritası

0
516

Bu lokasyonun çıkış noktaları çok nettir. Ancak, ormanlık olduğu için güvenli çıkış yapacağınız hiçbir alan bulunmaktadır. Her zaman çıkış noktalarınıza giderken eliniz tetikte, gözünüz ise her ağaçta olmalıdır. Her an bir pusu yiyecekmiş gibi hareket etmenizi öneririm. Bu lokasyonumuz da 2 adet doğma alanımız vardır. Bunların biri Old Station diğeri ise House alanıdır. Tam karşılıklı aynı gümrük bölgesin de olduğu gibi birinde doğarsanız çıkışlarınız tam ters tarafta olacaktır. Hemen bir dipnot vereyim. NEXT yazının hemen üstünde bir araba göreceksiniz oyundayken bu harita da sizin çıkış noktanızdır ancak 3000-4000 ruble istiyor sizden. Bu parayı ödediğiniz de bile yine 100 saniyelik bir bekleme süresi veriyor size. Gelelim çıkış noktalarına..

 

House alanında doğarsanız size 2 adet daha demin bahsetmiş olduğum araba ile ücretli çıkışı da sayarsak 3 adet çıkış alanınız bulunuyor. Dediğim gibi araba ile olan çıkışın güven açısından oranı %1’dir. Haritanın genel olarak çıkışlarında yazımında başında belirttiğim gibi güvenli alan maalesef bulunmamakta. UN Roadblock sınır hattında ki çıkışınızdır. ZB-016 ise koca kayalıkların hemen önünde bulunuyor. Bu ikisini kıyaslarsak UN Roadblock diğer çıkış noktasına göre daha iyidir orayı tercih etmenizde yarar olacağını düşünüyorum. Peki ya Old Station’da doğarsak?

 

Old Station’da doğduğunuzda size House bölgesinde 2 adet ve yine ücretli çıkış olmak üzere 3 adet çıkış noktası verecek. Bunların biri OutSkirts diğeri ise ZB-014 çıkış alanlarıdır. OutSkirts güvenlik açısından berbat bir konuma sahiptir. 3 tarafınızda açıklık sürekli pusu atılan bir çıkış noktasıdır. ZB-014 bölgesi ise güvenlik açısından daha iyidir. Ahşap evi geçtikten sonrada solunuzda sınır hattında kalmaktadır. Ancak oradan daha önce çıkış yapan varsa tek çıkışınız Outskirts alanı olacaktır. Sevgili dostlar bu harita tüm oyuncuları terleten hatta çileden çıkaran haritadır. Gözlerinizi dört açın ve arkanızı kollayın!